ZSzZ w Dynowie

ZESPÓŁ  SZKÓŁ  ZAWODOWYCH  

im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie

 DZIEŃ DOBRY, dzisiaj jest:  

                www.zsz-dynow.net  ~~ zsz1dynow@poczta.onet.pl ~~ dynowzsz@poczta.onet.pl

 

DANE ADRESOWE

36-065 DYNÓW

 

tel. 16 65-21-045

fax 16 65-21-043

 

 

 

 

 

 

SEKRETARIAT SZKOŁY  CZYNNY

poniedziałek <-> piątek

 

 7.3o - 15.3o

 

 

 

 

 

 

-----------------------------

-----------------------------

 

 

 

GALERIE - ZDJĘCIA

 

 

 

 

ARCHIWUM

2023-24

I-semestr ~ II-semestr

-----------------------------

2022-23

I-semestr~ II-semestr

 

 

 

 

 

Lekcje

pełne

Lekcje

skrócone

1.

 8.00

8.45/5

8.00

 8.45/5

2.

8.50

 9.35/5

 8.50

 9.35/5

3.

 9.40

10.25/5

9.40

10.25/5

4.

10.30

11.15/15

10.30

11.15/15

– 15 minut

5.

11.30

12.15/15

11.30

12.00/15

Przerwa obiadowa – 15 minut

6.

12.30

13.15/15

 12.15

12.45/5

Przerwa obiadowa – 15 minut

7.

13.30

14.15/5

12.50

13.20/5

8.

14.20

15.05/5

13.25

13.55/5

 

 

 

<<JADŁOSPIS>>

----------------------

WPŁATY

za korzystanie z obiadów

PRZYJMOWANE

są w godz. 10:30 -14:00

w KASIE SZKOŁY A201 (poddasze)

 

 

 

 

 

REKRUTACJA

2024/2025 

 

 

 

 

O SZKOLE

 - dyrekcja

 - historia

 - patron

 - dla szkoły

 - ELEMENCIK

 

 

 

   

 

 

 

 

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

czynna:

  7.00 - 18.00  (pn - pt)

  7.00 - 15.00   (sob)

 

  Badania techniczne pojazdów kat.: ABTE

Wg kolejki, bez wcześniejszej rejestracji

 

     Umów usługę   

 

>> USŁUGI  

 

 

 

 

_     ____   ______

 

Wpłaty na

RADĘ RODZICÓW

70 zł od osoby

przyjmowane są w

 kasie szkoły A201

(poddasze)

Przewodnicząca  RR

Ewa Hubka - Saleh

 

 

 

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ 

Zespołu Szkół Zawodowych
 w Dynowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

l

                          

 

CZERWIEC 2024 r. 

21.06.2024r.piątek                             - zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno – wychowawczych  - rozdanie świadectw.

21.06.2024r.piątek                             - konferencja podsumowująca rok szkolny 2023/2024.

22.06.2024r.     31.08.2024r.   - ferie letnie.

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

docx<<..  w ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie  ..>> pdf

 

 

NABÓR ELEKTRONICZNY DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH POWIATU RZESZOWSKIEGO na rok szkolny 2024/2025

 

Harmonogram rekrutacji ..>>

 

Zasady i warunki elektronicznego naboru ..>>

 

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

  UMAWIANIE USŁUG WARSZTATOWYCH ..>> KLIKNIJ

 

 

 

19 czerwca 2024 r.

„ZŁOTE SZKOŁY NBP” 2023/2024 – IV edycja

 

         Z przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie zdobył tytuł i certyfikat „Złotej Szkoły NBP IV edycji 2023/2024”. Już po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie szkół - liderów edukacji ekonomicznej w Polsce. rogram „Złote Szkoły NBP” to ogólnopolski program edukacyjny mający na celu popularyzację wiedzy ekonomicznej w środowiskach szkolnych, którego ideą jest przygotowanie młodzieży do świadomego i swobodnego poruszania się w świecie finansów oraz rozbudzanie postaw przedsiębiorczych i prospołecznych.

         Tematem przewodnim IV edycji programu był: „Polski złoty w obiegu od 100 lat – NBP i jego funkcja emisyjna”. W ramach jego realizacji należało wykonać trzy zadania: ·        zadanie I - lekcje z ekonomią - ·        zadanie II - debata szkolna  -·        zadanie III – warsztat uczniowski.

W zmaganiach konkursowych brali udział chętni uczniowie naszej szkoły, a nad realizacją i wykonaniem kolejnych zadań czuwała Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej w składzie: Aleksandra Gierula i Weronika Zielińska - 4THL, Alicja Kowal – 3THL, Nikola Bielec – 2TH, Anna Gierula, Eliza Tyka i Kacper Rogosz – 2TL, Wiktor Bieńko i Patryk Kopacki – 1TI oraz ich opiekunowie: p. Agnieszka Smaroń, p. Anna Kałamucka oraz p. Renata Łybacka. Udział w programie był dla naszych uczniów niezwykle ciekawym i cennym doświadczeniem. Pozwolił im zdobyć wiedzę z zakresu ekonomii oraz funkcjonowania systemu bankowego w Polsce na przestrzeni wielu lat. Uświadomił jak ważną rolę pełni Narodowy Bank Polski w naszym kraju i na czym polega jego funkcja emisyjna. Uczniowie wykonując kolejne zadania nabywali nowe umiejętności oraz doskonalili współpracę w grupie. Wiedza, którą zdobyli na pewno przyda się im w dalszej edukacji czy pracy zawodowej oraz umożliwi mądre poruszanie się w świecie finansów.

 

19 czerwca 2024 r.

Konkurs fotograficzny ,,Ocalić od zapomnienia – II Wojna Światowa w naszym regionie’’

 

W kwietniu 2024 r. miał miejsce konkurs fotograficzny organizowany przez Archiwum Państwowe w Rzeszowie we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie, pt. ,,Ocalić od zapomnienia – II wojna światowa w naszym regionie’’. Konkurs polegał na wykonaniu fotografii miejsca na terenie województwa podkarpackiego, które kojarzy się uczniom z II wojną światową. Dodatkowo uczestnicy mieli za zadanie napisać uzasadnienie przedstawiające wybór tego konkretnego miejsca na fotografię. Konkurs miał za zadanie zainteresować uczniów historią naszego regionu , wzmocnić ich uczucia patriotyczne oraz pokazać, że nasza lokalna historia również jest bogata w ważne wydarzenia, które warto pamiętać.

Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie reprezentowały: Daria Kijowska (klasa 2TL), Anna Gierula (klasa 2TL) oraz Martyna Potoczna (klasa 5TIa). Wymienionym uczennicom dziękujemy za trud włożony w wykonanie prac konkursowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Szkolnym opiekunem konkursu była Pani Izabela Jach.

 

 

17 czerwca 2024 r.

Udział uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w etapie ogólnopolskim Ogólnopolskiego konkursu „TURBOLANDESKUNDE –

wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

 

W dniu 16.06.2024r. w Goethe Institut w Krakowie odbył się ostatni etap ogólnopolskiego konkursu „TURBOLANDESKUNDE – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” dla uczniów szkół ponadpodstawowych.Była to IX edycja 2023/2024 konkursu„Turbolandeskunde – die Schweiz. Organizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Konkurs odbywa się pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego (IDV) oraz przy wsparciu Goethe Institut w Krakowie. Patronat honorowy nad konkursem w tym roku objęła także  Ambasada Szwajcarii w Polsce.

III etap konkursu miał formę mini-projektu. Uczestnicy tego etapu mieli za zadanie w grupach trzyosobowych zorganizowanie wycieczki lub wystawy w wybrany rejon Szwajcarii, bądź przedstawienie jakiegoś ważnego wydarzenia lub osobistości dotyczących tego kraju w formie prezentacji. Oprócz umiejętności językowych, należało wykazać się również szczegółową wiedzą merytoryczną na temat tego kraju oraz umiejętnością współpracy.Nasi uczniowie z klasy 3TI (technik informatyk) –  Patryk Chromiak, Konrad Kurdybacha, Maciej Warchoł – podjęli się tego niełatwego zadania dzięki czemu oprócz nowej wiedzy, zebrania nowych doświadczeń, przeżycia ciekawej przygody, mogli także zdobyć nowe kompetencje, takie jak współzawodnictwo z uczniami z całej Polski oraz prezentacja swojej pracy przed szerszą publicznością. Jak podkreślali organizatorzy, wszyscy uczestnicy tego etapu, których było 66 z 22 szkół z całej Polski, mogą czuć się finalistami tego konkursu, ponieważ zakwalifikowali się do tego etapu jako najlepsi uczniowie z prawie tysiąca biorących udział w poprzednich etapach. Gratulujemy serdecznie i życzymy wytrwałości w nauce oraz sukcesów w kolejnych zmaganiach konkursowych.

Opiekunkami uczniów są Pani Agata Krupa i Pani Agnieszka Kędzierska.

 

17 czerwca 2024 r

 

 MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY ORAZ MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

 

W dniu 17.06.2024 r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie odbył się Turniej w piłce nożnej chłopców i piłce siatkowej dziewcząt w ramach obchodów Dnia Dziecka zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego i Samorząd Uczniowski. Do rywalizacji zgłosiło się 7 drużyn chłopców i 4 drużyny dziewcząt. Zespoły chłopców zostały podzielone na dwie grupy: jedna grupa trzyzespołowa (B) druga grupa czterozespołowa (A).

Grupa A – klasy 3TI, 3TPS, 1TI, 1A   -     Grupa B – klasy 2TPS, 2TI, 2A

Zespoły dziewcząt bez podziału na grupy rywalizowały między sobą systemem „każdy z każdym”. Mecze grupowe chłopców odbywały się również według systemu „każdy z każdym”. Po emocjonujących rozgrywkach grupowych do fazy finałowej awans uzyskali zwycięzcy poszczególnych grup i drużyna, która zajęła drugie miejsce w grupie. Były to klasy: 3TI, 1A, 2TPS, 2TI. W pierwszym półfinale zwycięzca grupy A zmierzył się z drugą drużyną z grupy B , drugi półfinał zwycięzca grupy B zmierzył się z drugą drużyną z grupy A. Po zażartej sportowej rywalizacji Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców  wygrali uczniowie z klasy 3TI,  drugie miejsce zdobyli chłopcy z klasy 1A, a miejsce trzecie – przypadło w udziale klasie 2TPS. W  Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt wygrały uczennice z klasy 1TL, drugie miejsce zdobyły dziewczęta z klasy 2TH , a miejsce trzecie – uzyskały dziewczęta z klasy 4THL.  Zwycięskie drużyny otrzymały okazałe Puchary Dyrektora Szkoły. Nagrodzone drużyny otrzymały także pamiątkowe dyplomy przygotowane przez Samorząd Uczniowski.Natomiast indywidualne wyróżnienia - statuetki otrzymali: Kacper Chrapek z klasy 3TI – Król Strzelców, Krystian Skarbiński z klasy 3TI – Najlepszy Bramkarz, Julia Radoń z klasy 2TPS – Najlepsza Zawodniczka Turnieju piłki siatkowej.Dziękujemy Pani Dyrektor Halinie Cygan za patronat nad Turniejami, wszystkim drużynom za sportową postawę, nauczycielom wychowania fizycznego za zorganizowanie i przeprowadzenie zawodów oraz Samorządowi Uczniowskiemu za współpracę organizacyjną. Już dziś zapraszamy całą społeczność uczniowską na kolejne turnieje w nowym roku szkolnym.                     Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele wychowania fizycznego.

 

15 czerwca 2024 r.

            

                                                        Zespół Szkół Zawodowych w Dynowie

będzie realizował, w ramach przyznego budżetu na projekt pt "Zwiększenie szans na rynku pracy. Nowa oferta szkolnictwa zawodowego w jednostkach oświatowych powiatu rzeszowskiego", następujące zadania:


1. Staże i praktyki zawodowe w zakładach pracy                                                 -    385 812,00  zł           

2. Kursy/szkolenia dla uczniów                                                                            -   388 146,12  zł
3. Dokształcanie nauczycieli.Kursy i szkolenia dokształcające dla nauczycieli przedmiotów zawodowych, oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu                                                                                   -     38 000,00  zł
4. Doposażenie szkoły w nowoczesne pomoce dydaktyczne                                  -   213 000,28  zł
                                                                                                   ------------------------------------------

                                                                                                Całość              -  1 024 958,40  zł

 

Złożony 09.11.2023 r. przez Powiat Rzeszowski  wniosek o dofinansowanie projektu „Zwiększenie szans na rynku pracy. Nowa oferta szkolnictwa zawodowego w jednostkach oświatowych powiatu rzeszowskiego.” w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 PRIORYTET 7/ FEPK.07 Działanie 7.13 Szkolnictwo zawodowe został pozytywnie zaakceptowany.

           Projekt realizowany będzie do 31.08.2026 r. przez Powiat Rzeszowski przy współudziale szkół – jednostek oświatowych powiatu oraz partnera projektu, którym jest Cech Rzemiosł Wielobranżowych w Rzeszowie. Projekt będzie realizowany na terenie powiatu rzeszowskiego, a wsparciem zostanie objętych 723 osoby, w tym 661 uczniów w wieku od 14 do 19 lat (K 341, M 320) oraz 62 nauczycieli (K 36, M 26). Rezultaty m.in. uzyskanie i uzupełnienie kwalifikacji i kompetencji zawodowych uczniów, doskonalenie kompetencji kadr pedagogicznych, wzbogacenie ofert szkoły poprzez współpracę z otoczeniem społeczno – gospodarczym, oraz włączenie pracodawców w proces kształcenia zawodowego, doposażenie pracowni zawodowych w pomoce dydaktyczne i literaturę zawodową

 

 

ZAPRASZAMY DO ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH w Dynowie

 

Od dnia 13 maja 2024 r. do 14 czerwca 2024 r. trwa nabór do szkoły. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie szkoły.

ZAPRASZAMY DO NAS !!!!!!

 

NABÓR ELEKTRONICZNY DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH POWIATU RZESZOWSKIEGO na rok szkolny 2024/2025

 

Harmonogram rekrutacji ..>>

 

Zasady i warunki elektronicznego naboru ..>>

 

Wykaz podręczników na rok szkolny 2023/2024

Branżowa Szkoła I Stopnia

Technik informatyk

Technik logistyk

Technik handlowiec

Technik pojazdów samochodowych

BS - pdf, docx

TI - pdf, docx

TL - pdf, docx

TH - pdf, docx

TPS -pdf, docx

RODO - INFORMACJA DLA OSÓB, KTÓRYCH DANE OSOBOWE PRZETWARZAMY W TRYBIE RODO - pdf

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ MONITORING WIZYJNY - pdf

UWAGA: Prezentowane materiały są własnością  Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie lub wymienionych autorów, mogą być wykorzystywane dla celów edukacyjnych bez ograniczeń jeśli nie naruszają dóbr występujących w nich osób. Powielanie dla innych celów wymaga zgody administratora lub właściciela.

copyright © ZSzZ Dynów - zsz-dynow.net - zsz1dynow@poczta.onet.pl